top of page
ما را دنبال کنید
  • UK7 Facebook Page
  • UK7 Driving School

درخاست از طریق آنلاین

آموزشگاه رانندکی UK7 از سال ۲۰۰۵ کار خود را در لندن شروع کرده و با داشتن مجوز رسمی از DVSA و همکاری با مربیان ثبت شده رسمی و آموزش دیده و داشتن ماشین های دنده ای و اتوماتیک، مربیان خانم و آقا در خدمت شما عزیزان می باشد.

خدمات ماشامل همه افراد در هر شرایط سنی، جسمی و با هرگونه قدرت یادگیری میباشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد قیمت ها و شرایط ثبت نام، پاسخ به سوالات و مشاوره ی رایگان با ما از طریق تلفن از ساعت ۹ صبح تا ۵ بعد از ظهر تماس بگیرید.

شما همچنین می توانید از طریق ایمل یا استفاده از فرم های زیر نظرات خود را برای ما بنویسید. 

 

تماس با ما

آموزش رانندگی با اتوموبیل های

دنده ای و اتوماتیک

 وقتی که برای اولین بار شروع با یادگیری رانندگی میکنید، شما قدرت انتخاب دارید که رانندگی را یا با اتوموبیل های دنده ای بیاموزید و یا با اتوموبیل های اتوماتیک. ممکن است شنیده باشید که رانندگی با اتوموبیل اتوماتیک راحت تر از رانندگی با اتوموبیل دنده ای است ولی همچنین ممکن است شنیده باشید که اتوموبیل های دنده ای قدرت کنترل بیشتری به راننده می دهند. 

 

برای رانندگی با اتوموبیل های دنده ای شما باید بتوانید از کلاچ به موقع استفاده کرده و به طور فیزیکی دنده ها را عوض کنید. این کار برای کسانی که قبلا رانندگی نکرده اند می تواند چالش برانگیز باشد. استفاده بی موقع و ناصحیح از کلاچ و دنده در هنگام رانندگی یک مشکل معمول و مشترک در بین اکثر دانش آموزان می باشد.

 

رانندگی با اتوموبیل های اتوماتیک آسان تر است. در هنگام رانندگی  با این نوع اتوموبیل شما دیگر نباید نگران کلاچ و عوض کردن دنده ها باشید. دنده ها به صورت خودکار برای شما عوض می شوند، این کار به شما اجازه میدهد که حواص خود را بیشتر متمرکز به کنترل فرمان، سرعت و شرایط خیابان کنید.

لازم به ذکر است که بر اساس قوانین انگلستان، کسانی که رانندگی را با اتوموبیل های دنده ای بیاموزند و گواهینامه ی دنده ای بگیرند می توانند در آینده با اتوموبیل های اتوماتیک هم رانندگی کنند اما کسانی که رانندگی را فقط با اتوموبیل های اتوماتیک بیاموزند و گواهینامه اتوماتیک دریافت کنند از نظر قانونی اجازه رانندگی با اتوموبیل های دنده ای را نخواهند داشت.

 

آموزشگاه رانندگی UK7  دارای شمار زیادی از اتوموبیل های دنده ای و اتوماتیک می باشد. مربیان رسمی UK7 با بهره گیری از تجربه ۱۲ ساله خود می توانند اصول رانندگی صحیح با اتوموبیل های دنده ای و اتوماتیک را به شما بیاموزند.    

اتوماتیک و دنده ای

Thanks! Message sent.

bottom of page