top of page

برای تمرین تست چندگزینه ای به صورت آنلاین بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

 ۲. تمرین سولات چند گزینه ای به صورت آنلاین

تست تصویری ادراک خطر قسمت دوم از آزمون تئورانگلستان است که قدرت تشخیص شما را برای درک خطر های درحال توسعه در هنگام رانندگی می آزماید. خطرات در حال توسعه چیزهایی هستند که باعث می شود شما اقداماتی مانند تغییر سرعت یا جهت انجام دهید.

در این بخش اول یک ویدئو آموزشی پخش میشود، سشس آزمون درک خطر شروع می شود.

در این آزمون ۱۴ ویدیو کلیپ وجود دارد. ۱۳ مورد از اینها یک خطر در حال توسعه دارند، اما یک کلیپ دو خطر در حال توسعه دارد.

شما می توانید برای تشخیص بموقع هر خطر در حال توسعه تا ۵ امتیاز کسب کنید. اگر خطر های در حال توسعه را دیر تشخیص دهید، امتیاز کمتری دریافت میکنید.

در جمع شما برای دریافت این قسمت باید حداقل ۴۴ امتیاز از ۷۵ امتیاز دریافت کنید.

برای درک بهتر  فیلم زیر را تماشا کنید.

برای تمرین تست تصویری درک خطر به منابع زیر مراجعه کنید.

تمرین آنلاین

App for Apple phones and tablets

App for Android phones and tablets

دوره های تئوری و آزمون ادراک خطر 

 ۱. سوالات چند گزینه ای

در قسمت اول آزمون تئوری از شما ۵۰ سوال ۴ گزینه ای پرسیده خواهد شد. شما باید حداقل به ۴۳ سوال پاسخ صحیح بدهید تا در این قسمت قبول شوید.

 

در زمان امتحان اگر جواب سوالی را نمی دانید  یا مطمئن نیستید شما می توانید آن سوال را علامت پرچم گذاشته و بروید سوال های بعدی را جواب دهید، سپس و سوالات علامت گذاشته شده را جراب دهید.

تمام سوالات چند گزینه ای در تئوری تست براساس سه کتاب است: ​​​​​​​​​​

شما می توانید این کتاب ها را از طریق آنلاین با کلیک کردن بر روی لینک های بالا یا از کتاب فروشی ها تهیه کرده و مطالعه کنید. برای درک بهتر فیلم زیر را تماشا کنید.

آموزش دوره های تئوری

امتحان تئوری (آئین نامه رانندگی) امتحانیست اجباری که تمام دانش آموزان باید برای دریافت گواهینامه ی Full Uk Driving Licence در انگلستان در این آزمون قبول بشوند.

این امتحان شامل ۲ بخش است:

۱- سوال های تست چند گزینه ای تئوری (آئین نامه)

۲-تست تصویری درک خطر.

آین امتحان در یک روز و در یک جلسه برگذار می شود و مدت زمان این امتحان ۶۰ دقیقه می باشد. شما باید از هر دو تست نمره ی قبولی بیاورید تا در این امتحان قبول شوید.

در آموزشگاه رانندگی UK7 ما میتوانیم برای امتحان تئوری شما وقت رزرو کرده و دوره های کامل تئوری را به زبان های فارسی، انگلیسی، آلمانی، سوئدی و عربی به شما آموزش دهیم. مربیان ما در هر جلسه رانندگی به تمام سوال های شما پاسخ داده و پیشرفت شما را از نزدیک نظاره می کنند. 

اطلاعات زیر به دانش شما در این زمینه کمک می کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا با ما از طریق تلفن با ایمیل تماس بگیرید.

ما را دنبال کنید
  • UK7 Facebook Page
  • UK7 Driving School

درخاست از طریق آنلاین

آموزشگاه رانندکی UK7 از سال ۲۰۰۵ کار خود را در لندن شروع کرده و با داشتن مجوز رسمی از DVSA و همکاری با مربیان ثبت شده رسمی و آموزش دیده و داشتن ماشین های دنده ای و اتوماتیک، مربیان خانم و آقا در خدمت شما عزیزان می باشد.

خدمات ماشامل همه افراد در هر شرایط سنی، جسمی و با هرگونه قدرت یادگیری میباشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد قیمت ها و شرایط ثبت نام، پاسخ به سوالات و مشاوره ی رایگان با ما از طریق تلفن از ساعت ۹ صبح تا ۵ بعد از ظهر تماس بگیرید.

شما همچنین می توانید از طریق ایمل یا استفاده از فرم های زیر نظرات خود را برای ما بنویسید. 

 

تماس با ما

Thanks! Message sent.

bottom of page